В українській військовій частині загадково зник боєць: всі подробиці


Тиждень тому, 9 січня, загадково зник мешканець Вінниці, 20-річний Ярослав Софіїн, який служив на контракті у місцевій військовій частині Національної гвардії.


За словами батьків хлопця, військовослужбовець НГУ неодноразово скаржився на конфлікти із командуванням, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на 33 канал.


Контрактник мав бажання перейти до іншого взводу через командира батальйону та ротного, які до усіх підлеглих ставилися погано, передають батьки слова свого сина.


9 січня вранці Ярослав заявив батькам, які живуть у Тульчинському районі, що на службу він більше не піде. Того дня він вже не відповідав на дзвінки, а з 11 січня його мобільний телефон взагалі вимкнений.


Сусіди хлопця, з якими він разом орендував квартиру, розповіли, що Ярослав просто пішов і не повернувся.


Батьки 12 січня написали заяву до поліції.


В українській військовій частині загадково зник боєць: всі подробиці


Ярослав Софіїн міг бути одягнений у чорну продовгувату куртку із лисячим хутром та капюшоном чи темно-синю куртку зі змійкою. На ньому була червона спортивна кофта і темно-сині спортивні штани, сіро-білі кросівки. Зріст 180 см., худорлявої статури, волосся коротке, очі блакитні, на зап’ястку правої руки має татуювання у вигляді квітки.


Нагадаймо, Нацгвардія замовила одягу на 13,5 млн гривень у фірми, яка ледь зводить кінці з кінцями.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/01/16/v-ukrayinskij-vijskovij-chastyni-zagadkovo-znyk-boyets-vsi-podrobytsi/”

ТОП