Харківський БТР презентували на Міжнародній виставці озброєнь

Це принципово нова машина, яка відповідає вимогам НАТО.

БТР- 4МВ1 презентували на Міжнародній виставці озброєнь / фото Укроборонпром

На міжнародній виставці IDEX-2019 в Абу-Дабі представили розробку харківських конструкторів КБ імені Морозова – БТР- 4МВ1.

Як пише "Харківський вимір", це принципово нова машина, яка відповідає вимогам НАТО. В ній враховані всі побажання українських військових. Його основна задача – непомітно та швидко доправити десантників на бойове завдання. Тихий двигун та висока швидкість в умовах бездоріжжя. БТР плаває на глибині до 4 метрів.

Крім того, фахівці з Харкова змінили фронтальну частину бойової машини і використали принцип «рознесеної броні». Завдяки цьому, стверджують в концерні, був полегшений ремонт бронетранспортера в польових умовах.

За інформацією державного концерну «Укроборонпром», українська делегація, також, вперше продемонструвала моделі наземного протикорабельного ракетного комплексу «Нептун» і реактивної системи «Вільха».

Під час виставки представники «Укроборонпрому» відбулись переговори з делегаціями з Анголи, Азербайджану, Об’єднаних Арабських Еміратів та Бангладешу, а також з міжнародними компаніями.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/weapons/10450662-harkivskiy-btr-prezentuvali-na-mizhnarodniy-vistavci-ozbroyen.html”

Tags

освобождение Запорожья митинг-реквием маржа тютюн Кит Иван Плачков модные стрижки 2019 как выбрать стрижку ҚР АШМ новости Луганска экспорт пшеницы великі вуйки кошмал День защитника Украины Tallinna Sadam Таллинский порт тролейбуси Syrian civil war Хунта в Казахстане. Кенес Ракишев готовится расстрелять Акорду Лищенко Александр: из жизни киевских «авторитетов». ЧАСТЬ 2 Трупный запах Минсдоха. Контрабандисты депутата Хомутынника жизнь в СССР Кашпировский «Слуга народа» Руслан Горбенко «погорел» на шинном сговоре куснее ли пить чай Евгению Кравцову из стаканов по пару тысяч гривен за штуку? Куда взлетит Паша-Энергетик? материал текстиль Львов ненавидит Евгения Кравцова. И есть за что Джуліані проститутка Алиса Лобанов Одесский регионал Виталий Барвиненко и его сепаратизм Кіра Найтлі Нардеп на побегушках у банковских воротил - Александр Сугоняко Личный агрорейдер Авакова Михаил Апостол снова собрался на выборы пресс-марафон Вечный кандидат и вечный неудачник: Мирослав Мусий и выборы работающий на криптовалюте Кенес Ракишев презентовал бордель Керченский пляж разруха Лукаш ҚР Президентінің Жолдауы-2019 приватизація в Україні Сова Призначення Зеленського Малюська Мін\'юст Коробко Коломієць Василь Коробко