Ціни на пальне майже, як у Європі, а зарплати – наші


Щойно вартість бареля нафти починає зростати, або на кілька копійок коливається курс долара щодо гривні, нафтотрейдери наввипередки піднімають ціни на пальне на АЗС. І пояснюють це надзвичайно просто – світовими тенденціями та міжнародним ринком. Окрім того, запевняють, що у них немає запасу пального за попередніми цінами. Відповідно цінники змінюють миттєво.

Проте, коли відбувається зворотний процес – ціна нафти та курси основних валют падають, ціни на АЗС не поспішають знижуватися. Цього разу ті таки нафтотрейдери запевняють, що їхні запаси (!?) були придбані ще за попередніми, високими цінами. І вони не можуть їх продати за меншими. Ось така нехитра «математика», яка суперечить законам логіки.

Зрозуміло, що пальне у сучасному глобалізованому світі не може коштувати копійки. Особливо, зважаючи на стан української економіки та відсутність належних покладів нафти, аби задовольнити усі внутрішні потреби.

Проте, якщо у цінах на пальне та інші товари ми впевнено доганяємо Європу, то у решті сором’язливо плентаємося позаду.

Отже, згідно з рейтингом вартості бензину від «Bloomberg», ціни на пальне у четвертому кварталі торік впали (!) на 9%. В Україні натомість вони лише постійно зростають.

На цьому тлі цікавим та досить красномовним є рейтинг країн за ціною бензину. Тут фактично відсутня кореляція наявності запасів, рівня життя та ціни пального. Бо зазвичай країни, де нафти море і ціни на пальне нібито низькі – рівень життя низький. Як приклад можна назвати Венесуелу чи Росію.

У список країн з найвищими цінами на бензин потрапили Швейцарія ($1,59), Франція ($1,61), Португалія ($1,61), Швеція ($1,62), Фінляндія ($1,63). Після них йдуть Ізраїль ($1,66), Данія ($1,7), Нідерланди ($1,71), Греція ($1,72), Італія ($1,74) і Норвегія ($1,82).

Найнижча ціна на бензин на сьогодні традиційно залишається за Венесуелою — там пальне продають лише за 1 цент за літр, що дешевше за пляшку мінеральної води у 20 разів. Але при цьому його важко дістати.

Також найнижчі ціни в Ірані ($0,14), Кувейті ($0,35), Нігерії ($0,41) та Єгипті ($0,43). Далі йдуть Малайзія ($0,53), Саудівська Аравія ($0,54), ОАЕ ($0,59), Росія ($0,66) і Пакистан ($0,69).

Щодо України, то її немає у рейтингу, але середня ціна 1 літра бензину А-95 на українських автозаправних станціях коливається в районі 1,2 долара.

- Попри окремі голосні заяви, мовляв, в Україні чи не найдорожче пальне – це не відповідає дійсності. Нас не можна порівнювати з країнами, які мають величезні поклади нафти, або дотують з державного бюджету ціни для населення. Проте не варто забувати, що доходи українців не співмірні з доходами, наприклад, Швейцарії, де літр бензину коштує тільки на 60 центів більше, аніж у нас, — вважає економіст В’ячеслав Борець. – Саме за цими показниками та витратами на бензин у скарбничці родини у нас досить дороге пальне. Адже за цієї ціни на пальне у сукупному доході на пальне родина витрачає щонайменше 10%. А це дуже великий показник.

Крім цього, агентство виміряло доступність бензину в цих країнах. Відзначається, що в деяких країнах бензин коштує дешево, але при цьому його важко дістати. Наприклад, Пакистан, який посів 10 місце за ціною, перебуває на останній сходинці доступності, а Норвегія, яка опинилася в аутсайдерах за вартістю, в рейтингу доступності посіла 25 місце.

Найменше за рік, згідно з рейтингом, на пальне витрачають у Венесуелі (0% від річного обсягу зарплати), Сінгапурі (0,31%), Гонконгу (0,36%), Норвегії (0,43%) і Туреччині (0,50%). Найбільше на пальне витрачають жителі Греції (2,65% від доходів громадян за рік), Малайзії (2,74%), Бразилії (2,75%), ПАР (3,68%) і Мексики (3,96%).

Олесь ЗАДНІСТРОВСЬКИЙ


Думка експерта

Володимир Козменко економіст-міжнародник, голова Чернівецького осередку Європейських студій
У нас на ринку пального понад 80% імпортного бензину та дизельного палива і тільки близько 20% нафтопродуктів вітчизняного виробництва. Реально в Україні працюють два нафтопереробні заводи, а решта простоює. Тому ціни на бензин залежать не тільки від внутрішніх факторів. Трішки історії. Україна вийшла з СРСР із сімома нафтопереробними заводами, сумарна потужність переробки нафти яких була лиш трішки нижчою за 60 млн. тонн на рік. Ці потужності ніколи повністю не використовували. На початку 1990-х вони переробляли близько 40 млн. т нафти. Україні достатньо нафтопродуктів з 10 т, а решта тоді йшла на експорт. Тепер суто українськими з працюючих залишилися тільки Кременчуцький НПЗ та Шебелинський ГПЗ. Другий більше спеціалізується на газовому конденсаті. Згодом почав бурхливо розвиватися імпорт пального і власникам НПЗ стало вигідніше будувати автозаправні станції та продавати завезений бензин і дизельне паливо. Кількість мереж АЗС зростала швидко і нафтопереробні заводи призупинили чи зовсім зупинили своє виробництво. Тільки Кременчуцький, Лисичанський і Шебелинський заводи більш-менш працюють. Імпортують пальне, в основному, з Білорусі та Литви. Завозять також нафтопродукти з Казахстану, Росії, Румунії та Польщі. Щодо реакції цін бензину та дизпалива на зміну ціни на нафту, то вона є, але не дуже помітна. Сама ціна на нафту в собівартості пального становить не більше третини, але в кінцеву ціну на пальне ще закладено перевезення, мита, податки, втрати і чистий прибуток. Тому роль ціни нафти не така уже й помітна в ціні бензину чи дизпалива. А оскільки імпортне пальне в Україні складає 80%, то ціна його мало залежить від вітчизняних продавців. Щодо впливу валютного курсу на ціну пального, то він є. Імпортери зацікавлені в зміцненні національної валюти, щоб на зароблені гроші в гривнях можна було придбати більше доларів та євро, за які можна би було більше купувати бензину і дизпалива, щоб знову завезти в Україну. Коли гривня міцнішає, то гуртова ціна пального зменшується, але це не означає, що власники АЗС поспішатимуть знижувати роздрібну ціну. Тим більше, що власників мереж АЗС не так уже багато, і вони можуть навіть змовитися.
Володимир Козменко, економіст-міжнародник, голова Чернівецького осередку Європейських студій

Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/ukraine/cini-mayzhe-yak-u-evropi-a-zarplati-nashi-368370”

Tags

озвучка Міські гуляння Владимир Токарев и его Уго (Hugo) Босс Юрий Рейльян – как воровать для Дерипаски и не сидеть? ООО Свободный Сокол \"Подставы\" Светланы Радионовой? Виктор Бударин дрессирует силовиков и судей Краснодарского края Рустэм Магдеев — \"теневой банкир\" или \"рейдер\"? погода в Одесі Иван Боршош идет в Раду ради неприкосновенности Сильвер Загогулина Потанина Омерзительный приспособленец и рейдер Виктор Бондарь: биография антигероя Олег Петренко: проект Арсена Авакова и Михаила Бродского Зачем Кариму Масимову дали генерал-майора Иванющенко и Дядечко слили «Гефест» рейдеру Паршину Кочтин член пикник Net Element ЛМР поцелуй Чернігов Константин Бушуев Минько Сергей Румянцев Андрей Дмитро Крючков Звездные фотосессии Супермодели Марш нескорених порушення ПДР Олег Синютка Очередная жадность Владимира Токарева Юрий Моша помогает мигрантам во всем мире местное самоуправление  В Петербурге за организацию убийства задержан глава Международного агентства оценки морских рисков жизненная философия Джамбульский Рашид Салихдзчан Шамазов Саша Шамаз Шифрин Эдуард Шнайдер Алекс Приходько Сергей Хромченко Ольга Муравьев Александр Капба Тимур Митриев Василий Финансовая лизинговая компания ФЛК Ертаев Жомарт Светлицкий Станислав Стребков Игорь Треповский Олег