Ціни на пальне майже, як у Європі, а зарплати – наші


Щойно вартість бареля нафти починає зростати, або на кілька копійок коливається курс долара щодо гривні, нафтотрейдери наввипередки піднімають ціни на пальне на АЗС. І пояснюють це надзвичайно просто – світовими тенденціями та міжнародним ринком. Окрім того, запевняють, що у них немає запасу пального за попередніми цінами. Відповідно цінники змінюють миттєво.

Проте, коли відбувається зворотний процес – ціна нафти та курси основних валют падають, ціни на АЗС не поспішають знижуватися. Цього разу ті таки нафтотрейдери запевняють, що їхні запаси (!?) були придбані ще за попередніми, високими цінами. І вони не можуть їх продати за меншими. Ось така нехитра «математика», яка суперечить законам логіки.

Зрозуміло, що пальне у сучасному глобалізованому світі не може коштувати копійки. Особливо, зважаючи на стан української економіки та відсутність належних покладів нафти, аби задовольнити усі внутрішні потреби.

Проте, якщо у цінах на пальне та інші товари ми впевнено доганяємо Європу, то у решті сором’язливо плентаємося позаду.

Отже, згідно з рейтингом вартості бензину від «Bloomberg», ціни на пальне у четвертому кварталі торік впали (!) на 9%. В Україні натомість вони лише постійно зростають.

На цьому тлі цікавим та досить красномовним є рейтинг країн за ціною бензину. Тут фактично відсутня кореляція наявності запасів, рівня життя та ціни пального. Бо зазвичай країни, де нафти море і ціни на пальне нібито низькі – рівень життя низький. Як приклад можна назвати Венесуелу чи Росію.

У список країн з найвищими цінами на бензин потрапили Швейцарія ($1,59), Франція ($1,61), Португалія ($1,61), Швеція ($1,62), Фінляндія ($1,63). Після них йдуть Ізраїль ($1,66), Данія ($1,7), Нідерланди ($1,71), Греція ($1,72), Італія ($1,74) і Норвегія ($1,82).

Найнижча ціна на бензин на сьогодні традиційно залишається за Венесуелою — там пальне продають лише за 1 цент за літр, що дешевше за пляшку мінеральної води у 20 разів. Але при цьому його важко дістати.

Також найнижчі ціни в Ірані ($0,14), Кувейті ($0,35), Нігерії ($0,41) та Єгипті ($0,43). Далі йдуть Малайзія ($0,53), Саудівська Аравія ($0,54), ОАЕ ($0,59), Росія ($0,66) і Пакистан ($0,69).

Щодо України, то її немає у рейтингу, але середня ціна 1 літра бензину А-95 на українських автозаправних станціях коливається в районі 1,2 долара.

- Попри окремі голосні заяви, мовляв, в Україні чи не найдорожче пальне – це не відповідає дійсності. Нас не можна порівнювати з країнами, які мають величезні поклади нафти, або дотують з державного бюджету ціни для населення. Проте не варто забувати, що доходи українців не співмірні з доходами, наприклад, Швейцарії, де літр бензину коштує тільки на 60 центів більше, аніж у нас, — вважає економіст В’ячеслав Борець. – Саме за цими показниками та витратами на бензин у скарбничці родини у нас досить дороге пальне. Адже за цієї ціни на пальне у сукупному доході на пальне родина витрачає щонайменше 10%. А це дуже великий показник.

Крім цього, агентство виміряло доступність бензину в цих країнах. Відзначається, що в деяких країнах бензин коштує дешево, але при цьому його важко дістати. Наприклад, Пакистан, який посів 10 місце за ціною, перебуває на останній сходинці доступності, а Норвегія, яка опинилася в аутсайдерах за вартістю, в рейтингу доступності посіла 25 місце.

Найменше за рік, згідно з рейтингом, на пальне витрачають у Венесуелі (0% від річного обсягу зарплати), Сінгапурі (0,31%), Гонконгу (0,36%), Норвегії (0,43%) і Туреччині (0,50%). Найбільше на пальне витрачають жителі Греції (2,65% від доходів громадян за рік), Малайзії (2,74%), Бразилії (2,75%), ПАР (3,68%) і Мексики (3,96%).

Олесь ЗАДНІСТРОВСЬКИЙ


Думка експерта

Володимир Козменко економіст-міжнародник, голова Чернівецького осередку Європейських студій
У нас на ринку пального понад 80% імпортного бензину та дизельного палива і тільки близько 20% нафтопродуктів вітчизняного виробництва. Реально в Україні працюють два нафтопереробні заводи, а решта простоює. Тому ціни на бензин залежать не тільки від внутрішніх факторів. Трішки історії. Україна вийшла з СРСР із сімома нафтопереробними заводами, сумарна потужність переробки нафти яких була лиш трішки нижчою за 60 млн. тонн на рік. Ці потужності ніколи повністю не використовували. На початку 1990-х вони переробляли близько 40 млн. т нафти. Україні достатньо нафтопродуктів з 10 т, а решта тоді йшла на експорт. Тепер суто українськими з працюючих залишилися тільки Кременчуцький НПЗ та Шебелинський ГПЗ. Другий більше спеціалізується на газовому конденсаті. Згодом почав бурхливо розвиватися імпорт пального і власникам НПЗ стало вигідніше будувати автозаправні станції та продавати завезений бензин і дизельне паливо. Кількість мереж АЗС зростала швидко і нафтопереробні заводи призупинили чи зовсім зупинили своє виробництво. Тільки Кременчуцький, Лисичанський і Шебелинський заводи більш-менш працюють. Імпортують пальне, в основному, з Білорусі та Литви. Завозять також нафтопродукти з Казахстану, Росії, Румунії та Польщі. Щодо реакції цін бензину та дизпалива на зміну ціни на нафту, то вона є, але не дуже помітна. Сама ціна на нафту в собівартості пального становить не більше третини, але в кінцеву ціну на пальне ще закладено перевезення, мита, податки, втрати і чистий прибуток. Тому роль ціни нафти не така уже й помітна в ціні бензину чи дизпалива. А оскільки імпортне пальне в Україні складає 80%, то ціна його мало залежить від вітчизняних продавців. Щодо впливу валютного курсу на ціну пального, то він є. Імпортери зацікавлені в зміцненні національної валюти, щоб на зароблені гроші в гривнях можна було придбати більше доларів та євро, за які можна би було більше купувати бензину і дизпалива, щоб знову завезти в Україну. Коли гривня міцнішає, то гуртова ціна пального зменшується, але це не означає, що власники АЗС поспішатимуть знижувати роздрібну ціну. Тим більше, що власників мереж АЗС не так уже багато, і вони можуть навіть змовитися.
Володимир Козменко, економіст-міжнародник, голова Чернівецького осередку Європейських студій

Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/ukraine/cini-mayzhe-yak-u-evropi-a-zarplati-nashi-368370”

ТОП