Смертельні урагани в Україні: свіжі фото, відео і точні дані про жертви

Негода в Україні продовжує приносити серйозні неприємності, не тільки викорчовуючи з коренем дерева, несучи вітром і ламаючи білборди, а і травмуючи та вбиваючи українців.

Відповідні фото публікують в соцмережах і на сайті поліції Києва.

Зокрема, пориви вітру досягали 30 м/с, через це біля станції метро "Золоті ворота" з житлового будинку зірвало шматок даху, в різних районах були повалені десятки дерев і розбиті машини. Кілька людей отримали травми.

Відзначимо, що за останні дні негоди троє людей загинули і четверо отримали травми. Так, в Миколаєві в результаті падіння частини дерева на маршрутний мікроавтобус травми отримали 2 дітей — 8 та 3 років. У Коростишеві (Житомирська область) вітром здуло дах, в результаті чого одна жінка загинула, її дочка госпіталізували. Також в Хмільнику Вінницької області деревом вбило 29-річну жінку. А у Вінниці — маленьку дівчинку. Також в Одесі в результаті падіння частини дерева 1 людина госпіталізована.Як повідомляв "Апостроф", раніше з’явилися фото страшних наслідків негоди в Україні.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-03-12/smertelnyie-uraganyi-v-ukraine-svejie-foto-video-i-tochnyie-dannyie-o-jertvah/156843”

ТОП