Міжнародний день щастя відзначається щорічно 20 березня


Міжнародний день щастя (International Day of Happiness) введено з метою визнати важливість щастя в житті кожної людини і підтримати ідею про те, що прагнення до щастя є загальним для всіх людей.

Міжнародний день щастя відзначається щорічно 20 березня. Тобто свято має фіксовану дату.

У 2012 році ООН своєю резолюцією №66/281 проголосила 20 березня Міжнародним днем щастя. На думку засновників Дня щастя, свято покликане показати, що щастя є однією з основних цілей людства.

Цікаво, що ініціатива установи Міжнародного дня щастя надійшла з невеликої гірської країни — Бутану. Вважається, що жителі Бутану є найщасливішими людьми в світі — чемпіонами за коефіцієнтом Валового Національного Щастя (Gross National Happiness Index).

Що стосується традицій, то поки їх не так багато, адже Міжнародний день щастя — зовсім молоде свято. Як правило, в цей день проводять лекції та тренінги, учасники яких розповідають про значення щастя для людини і діляться ідеями з поліпшення побуту. Влаштовуються презентації книг, присвячених темі щастя. В освітніх установах розповідають про важливість позитивного ставлення до життя і оточуючих. А звичайні люди просто відправляють своїм друзям і близьким вітання з побажаннями всього найкращого.

Міжнародний день щастя відзначають практично у всіх країнах світу. Але найактивніше Міжнародний день щастя відзначається в соцмережі. Зазвичай 20 березня інтернет-користувачі відправляють один одному віртуальні листівки, вірші-поздоровлення та інші приємності, здатні зробити їхніх одержувачів трішки щасливішими.

  • Ініціатива святкування Дня щастя належить Королівству Бутан.
  • В липні 2006 року був введенний Міжнародний індекс щастя для відображення добробуту людей і стану навколишнього середовища.
  • В Україні існує місто Щастя, також чимало населених пунктів мають похідну назву від слова «щастя».

Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/world/mizhnarodniy-den-schastya-vidznachaetsya-schorichno-20-bereznya-369165”

Tags

Launched an audit of the withdrawal from Russia to England funds received by the MIZ group Ракишев о дочери Назарбаева: «Дама с наркотическим сознанием» уничтожить застроить распилить Последние дни Собянина: разворовать все 8 миллиарда гривен с банком «Альянс» Бурбак причастен к афере на 1 Люди в регионах гибнут из-за жадности Евгения Кравцова Забег Рынок Шкур. Модельный бизнес. Разоблачение Бірге жүзеге асырамыз Шығыс Қазақстан облысы Незаконной стройкой Кивалова заинтересовалась прокуратура АТП Киевские каштаны Универсал-Транс Радонь Лже-брат Порошенка Сергей Паращенко идет в Раду с другим патроном Оголтелый фанат русского мира Виталий Барвиненко опять идет в Раду Андора В тихом омует Сергея Мельника водятся черти всех мастей Виталий Мовчан: адвокат коррупционеров и политик-правдоруб Вернулся в семью. Жена забрала Андрея Костина у Наили Аскер-Заде судова влада Константин Паршин — рейдер на службе Кремля Кровавый Якубов. Как горцы захватывали Москву. казахстанская пшеница веслування реформа прокуратури тенденции осень-зима 2019/2020 Стадник Николавеская область Чонрнобиль формула Штайнмайера ректор МИСИС Герой одного романа: Алевтина Черникова Новая прическа звездный имидж Министерство цифровой трансформации Алексей Воронин Как Юрий Моша организовал свой бизнес в Америке стеклянные остановки Вне закона. Макс Поляков построил порно - империю в Украине новости Кызылорды   Дональд Трамп   встреча Братья Вагоровские. Контрабандисты и кидалы из Амстора Как угольный магнат Ростовцев и \"решальщик\" Магдеев подставили коррумпированных чиновников Во Львове милиционер подорвался на растяжке (обновлено) Павел Ливинский привез в Осетию платежки ПАО Россети вместо шампанского и звезд