Павло Ткачук: фанат Путіна у Немирівській лікарні?

Лікар має зцілювати тіло, священник – душу, а політик – забезпечити умови для праці обох. Але є люди із манією величі, які вирішили, що вони в собі це все можуть поєднати. Найгірше, що саме такі люди легко підпадають під маніпуляції сильних пропагандистів і свідомо чи несвідомо стають ляльками у їхніх руках. Саме це трапилось із Павлом Ткачуком, головлікарем Немирівської ЦРЛ, який сьогодні ретранслює політику Путіна у районі і намагається всіх підлеглих схилити до «руського міра».

Віруючий і богобоязкий Павло ткачук мав законну дружину Ольгу Мороз (Ткачук) і мав з нею двоє дітей. Проте чинив прелюб та жив у гріхах із ще однією «віруючою» - Тетяною Вишневською. 8 квітня 2019 року суд розірвав шлюб Мороз і Ткачука.

До цього Павло Ткачук не жив із законною дружиною, а коханці подарував медичний центр, який відкрив у очолюваній ним же лікарні – ТОВ «Медичний центр святителя Луки». Фактично – там всім керує сам Павло Ткачук, формально – його коханка, з якою Ткачуку вигідно бути окремо, інакше тоді корупція, яку він розвів була б очевидною. Нагадаємо, відчуження комунального майна керівнику чи його родичам – кримінальна справа.

Сам медичний центр, як ми сказали, знаходиться у приміщенні лікарні – по вулиці Євдокименка, 21. Поруч, по вулиці Євдокименка, 22 – зареєстровано релігійну громаду «Святого Луки Кримського» міста Немирів Тульчинської єпархії української православної церкви московського патріархату. І засновник цієї громади - Конотоп Олександр Петрович, колишній головлікар Немирівської ЦРЛ.

Не забагато Луки навколо себе зібрав Павло Ткачук? Прокремлівські рухи організували цілий Благодійний Фонд Святителя Луки, який розкинув свої тенета в Україні і Білорусії і пропагує відверту кремлефілію. Ось що люблять цитувати в Росії послідовники Луки, цитати самого святителя: ««Сталин сохранил Россию. Он показал, что значит Россия для всего остального мира. И потому я как православный христианин и русский патриот низко кланяюсь товарищу Сталину». Або: «Чистые идеи коммунизма и социализма, близкие к Евангельскому учению, мне были всегда родственными и дорогими». Або: «Из всех систем государственного устройства Советский строй я считаю, без всякого сомнения, совершеннейшим и справедливым». Під час репресій, коли справжніх священників знищували у концтаборах Лука Кримський, обожнюваний Павлом Ткачуком, писав: «Прежде всего, мы, русское духовенство, живем в полном мире с нашим Правительством, и у нас невозможно благословение священников на участие в контрреволюционных или террористических бандах, как это было в Загребе. У нас нет никаких поводов к вражде против Правительства, ибо оно предоставило полную свободу Церкви и не вмешивается в её внутренние дела».

Окремо додаємо, що Павло Ткачук дуже любить цілувати руки Тульчинському Митрополиту Тульчинському і Брацлавському Іонафану (Анатолію Івановичу Єлецьких), фанату «руського мира» і вірному послідовнику патріарха Кіріла та політики Володимира Путіна. На церковних сайтах про Іонафана пишуть: «Удостоен адресных приветствий двух Предстоятелей Русской Православной Церкви - Святейшего Патриарха Алексия Второго и Святейшего Патриарха Кирилла, с высокой оценкой его церковных трудов». За вірність служіння Кремлю Іонафан на почату року був нагороджений Кірілом «за благоуспешные труды по равитию епархии и утверждению канонического Православия", в связи с 70-летием со дня рождения и 30-летием архиерейской хиротонии удостоен ордена Преп. Серафима Саровского (I степени) и орденского знака на ленте с вручением почётного патриаршего адреса».

Гарні покровителі у Павла Ткачука. Але і це не все. Пам’ятаєте, за часів Януковича російські православні створили цілий рух проти присвоєння ідентифікаційного коду? Цей рух добре фінансувався із Москви. І сьогоднішній пропагандист кремлівської політики Анатолій Шарій і тоді лив на млин воду. Так ось, серед «авторитетів», які закликали відмовлятись від українського ідентифікаційного коду ще у далекому 2011 році у статті Шарія знаходимо Павла Ткачука: «1 листопада 2010 народний депутат України, заступник голови депутатської фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко звернувся до групи наукових експертів з проханням дати оцінку деяких положень проекту Податкового кодексу України.

Експертизу провели: - доктор технічних наук, професор Вінницького національного аграрного університету, доктор філософії в галузі права, Лісогор Василь Микитович; - доктор економічних наук, завідувач кафедри економіки підприємства та міжнародної економіки Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, професор Ткачук Ольга Михайлівна;…

- Завідувач травматологічним відділенням Немирівської ЦРЛ Ткачук Павло В’ячеславович».

А зараз не смійтесь. На думку Павла Ткачука, загальний висновок за результатами експертизи: ІНПН - унікальний, універсальний, довічне (посмертне) ім’я людини в новій тотальної глобальній системі обліку, контролю та управління фізичними об’єктами (людьми). Воно надається йому системою і являє собою число, яке може бути нанесено на лоб або праву руку людини, має штрихову форму написи, при зчитуванні якій використовується ключова послідовність "шістсот шістдесят шість ...".

А автор подання, Вадим Колісниченко, нагадаємо – це та сама людина, депутат-регіонал, який стояв на захисті російської мови і виступав проти української мови. Це саме та людина, яка розколола Україну і призвела до війни.

З ким ви, Павло ткачук, за кого ви? За України чи за Путіна?

Tags

Нагадаємо выборы в Раду экзит-пол медіапростір України Олег Мейдич Сталеваров карманники в маршрутках видання голосуваня Барсуков Владимир гастрономия   внеочередные выборы отрута Перебежчик Юрий Коваленко в третий раз собрался в нардепы Мошенник и аферист Рустэм Магдеев украл у государства стратегическое предприятие Александр Дехтярчук: залетный кум в Верховной Раде Тайный \"кошелек\" Минниханова Сергей Евтушок: тимошенковский янтарный петушок Киселевич Андрей Лях Вадим Макогон Юрий Набокова Виктория Солод Юрий Тур Артур Штепа Иван Насиров переписал сокрытые доходы на своего ребенка Айк Алумян Роберт Кочарян Властелин харьковских офшоров Александр Фельдман организованная преступность Чиквин Дмитрий Сергей Аверченко остался верен Януковичу и идеям сепаратизма день тишины Сергей Франк посадит «Совкомфлот» на мель Фистали нацелились на большой куш или почечная недостаточность ЕНЕС РАКИШЕВ — СТАЛА ИЗВЕСТНА ВСЯ ПРАВДА Изображая жертву. Вадим Ермолаев договорился с силовиками ПРАВИЛА ведения блогов на Блог-платформе BugaBooks мечта Андрей Костин и Наиля Аскер-Заде выдоили у ВТБ-банка квартиру за $6 миллионов ЧТО ОН «ПОЛНОСТЬЮ НА КРЮЧКЕ У ФСБ» КЕНЕС РАКИШЕВ НАПРЯГСЯ ПОСЛЕ ПУБЛИКАЦИЙ О ТОМ Клан Муровых в тюремных показаниях Гончарова \"Алашкерт\" звільнення моряків Председатель ВС Лебедев Алексей Салмин Приходько Татьяна АгроСтратегия 2030 Latifundist Media