"Головне зараз, щоб Україна вистояла, а отже – перемогла". Активістка опублікувала лист від Балуха

Балух: Немає підстав сподіватися, що моїй мрії побувати у Прибалтиці судилося збутися

Українська активістка Тетяна Лазда, яка живе в Латвії, на своїй сторінці у "Фейсбуці" оприлюднила лист засудженого у РФ українця Володимира Балуха.

"Коли зовсім опускаються руки і хочеться кричати "та провалися все пропадом", ось такі листи заставляють зібрати себе до купи, плюнути на всяку промосковську українську (і не тільки) нейтральну культурну нечисть і знову стояти з табличками" в пікетах от за них... і підтримувати, і допомагати Україні. Дякую тим небагатьом, хто думає так само", – написала Лазда.

У листі Балух подякував усім, хто підтримує і бере участь у його визволенні.

"У світлі подій, що відбуваються зі мною останнім часом, немає підстав сподіватися, що моїй мрії побувати у Прибалтиці судилося збутися... Головне зараз, щоб Україна вистояла, а отже – перемогла!" – написав активіст.


https://www.facebook.com/tatjana.lazda.LV/posts/10219301473271655

Фермера з Роздольненського району Криму Володимира Балуха затримали після обшуку в грудні 2016 року. Як стверджували у ФСБ, на горищі його будинку знайшли патрони і тротилові шашки.

У серпні 2017 року проти Балуха відкрили ще одну кримінальну справу – за заявою начальника Роздольненського ізолятора тимчасового тримання Валерія Ткаченка, який стверджував, що активіст його побив. За інформацією захисту українця, Ткаченко сам напав на Балуха, ударив його й образив.

Адвокати і правозахисники стверджують, що Балух став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію – через прапор України, вивішений у дворі його будинку.

У липні 2018 року за сукупністю двох кримінальних справ Балуха засудили до п’яти років колонії загального режиму і штрафу в розмірі 10 тис. руб. (приблизно 4 тис. грн). У своєму останньому слові українець заявив про політичний мотив переслідування. У жовтні так званий Верховний суд в окупованому Криму скоротив строк тюремного ув’язнення Балуха на один місяць.

У лютому 2019 року Балуха перевезли з Криму до Росії. На початку березня стало відомо, що відбувати покарання українець буде в одній із колоній у Тверській області. "У Твері досить жорсткі колонії, які перебувають під адміністрацією, і, відповідно, там часті випадки застосування насильства до ув’язнених", – розповідала адвокат Балуха Ольга Дінзе.

Правозахисники вважають, що етапування Балуха до Росії порушує не тільки міжнародне гуманітарне право, але й закони самої РФ. Згідно зі ст. 73 Кримінально-виконавчого кодексу РФ, засуджені до позбавлення волі мають відбувати покарання у виправних установах у межах території суб’єкта РФ, у якому вони проживали або були засуджені.

30 березня Балуха привезли в колонію міста Торжок Тверської області.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/crimea/-golovne-zaraz-shchob-ukrajina-vistojala-a-znachit-peremogla-aktivistka-opublikuvala-list-vid-baluha-889173.html”

Tags

Нагадаємо выборы в Раду экзит-пол медіапростір України Олег Мейдич Сталеваров карманники в маршрутках видання голосуваня Барсуков Владимир гастрономия   внеочередные выборы отрута Перебежчик Юрий Коваленко в третий раз собрался в нардепы Мошенник и аферист Рустэм Магдеев украл у государства стратегическое предприятие Александр Дехтярчук: залетный кум в Верховной Раде Тайный \"кошелек\" Минниханова Сергей Евтушок: тимошенковский янтарный петушок Киселевич Андрей Лях Вадим Макогон Юрий Набокова Виктория Солод Юрий Тур Артур Штепа Иван Насиров переписал сокрытые доходы на своего ребенка Айк Алумян Роберт Кочарян Властелин харьковских офшоров Александр Фельдман организованная преступность Чиквин Дмитрий Сергей Аверченко остался верен Януковичу и идеям сепаратизма день тишины Сергей Франк посадит «Совкомфлот» на мель Фистали нацелились на большой куш или почечная недостаточность ЕНЕС РАКИШЕВ — СТАЛА ИЗВЕСТНА ВСЯ ПРАВДА Изображая жертву. Вадим Ермолаев договорился с силовиками ПРАВИЛА ведения блогов на Блог-платформе BugaBooks мечта Андрей Костин и Наиля Аскер-Заде выдоили у ВТБ-банка квартиру за $6 миллионов ЧТО ОН «ПОЛНОСТЬЮ НА КРЮЧКЕ У ФСБ» КЕНЕС РАКИШЕВ НАПРЯГСЯ ПОСЛЕ ПУБЛИКАЦИЙ О ТОМ Клан Муровых в тюремных показаниях Гончарова \"Алашкерт\" звільнення моряків Председатель ВС Лебедев Алексей Салмин Приходько Татьяна АгроСтратегия 2030 Latifundist Media