День психолога в Україні: вірші, листівки, фото і відеопривітання

23 квітня в нашій країні відзначають відразу кілька цікавих свят. Наприклад, саме в цей день відзначається Всеукраїнський день психолога. Щоб нашим читачам було простіше привітати своїх знайомих з цим днем "Апостроф.Лайм" зібрав найкращі привітання в картинках, віршах і прозі.

Свято всіх, хто має відношення до психології, святкується в Україні щороку 23 числа другого місяця весни. Це торжество є офіційним, але додаткового вихідного в цей день українці не отримують. Також в різних організаціях проводяться заходи, лекції, форуми та зустрічі, де працівники цієї непростої галузі діляться досвідом, обговорюють актуальні професійні проблеми і вітають один одного.

***

Без психолога ніяк нам не можна сьогодні.
Ми втрачаємо часом душевне здоров’я:
Недосипання, пробки, стрес — сиплються лавиною,
Або зводить нас з розуму наша "половина"…
До вас як до матері рідної тоді ми приходимо,
Розуміння завжди і спокій знаходимо.
Так прийміть же від душі це привітання!
Бажаєм у всіх справах процвітання,
На роботі і в сім’ї, ну і в житті особистому
Буде все у вас завжди тільки на відмінно!

***

У психологів багато турбот:
Всіх нас вислухати, всім дати поради.
У день психолога, нехай хоч раз в рік,
Але ми скажемо спасибі за це.
А ще потрібно їм побажати,
Щоб було всього і побільше:
Щоб радості був повний сад,
І щоб цвів він яскравіше і довше.
Щоб зірки сміялися з небес,
Щоб щастя навколо не закінчувалося.
Щоб життя була повним чудес,
І мрії нескінченно збувалися.

***


Фото: pixabay.com

***

Душа — темний ліс, кажуть.
Відкинувши похмурий полог,
Знайде в душі (не навмання!)
Стежиночку психолог.
Щоб розібрати десятки драм,
Він пропонує теми
І зуміє підказати нам,
Як вийти з проблеми.
Він краще розуміє нас,
Чим ми себе часом.
З нетрів виведе часом
Дорожкою простою.
Ми сьогодні розуміємо
Як психологи потрібні,
І сердечно вітаємо всіх психологів країни!

***

Робота психолога дуже тонка і багатогранна, вона вимагає великої віддачі і повного спокою власної душі! Тому в День психолога хочеться побажати терпіння, натхнення і задоволення від роботи!

***

Вітаю чудового фахівця, здатного розібратися з проблемами в глибинах найзаплутаніших людських душ. Бажаю здоров’я, душевного спокою і рівноваги. Успішної професійної практики, щоб ви змогли принести як можна більше допомоги, якої потребують люди. З Днем психолога!

***


Фото: pixabay.com

***

Шановні психологи, ви приносите людям гармонію, добро, спокій на душі! Нехай пацієнти завжди будуть чуйні і вдячні! А вам бажаємо не забувати про власний відпочинок і благополуччя!

***

Нехай твої клієнти завжди залишаються задоволені твоїм професійним підходом до роботи! Нехай щирість, доброта і багаторічний досвід допомагають тобі знаходити вихід з різних життєвих ситуацій і "лікують" душу інших людей! Розвивайся, йди вперед і залишайся таким компетентним психологом і відкритою людиною!

***

Читайте також гороскоп на квітень 2019 року для всіх знаків зодіаку.

Найсоковитіші новини тепер в Telegram! Підписуйтесь на канал The Лайм, щоб нічого не пропустити.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-04-23/den-psihologa-v-ukraine-stihi-otkrytki-foto-i-videopozdravleniya/160732”

ТОП

Tags

контейнерный терминал Евротерминал грижа спортзал в служебному кабинете Наиля Аскер-Заде и Андрей Костин устроили оргию В рабочий день Кенес Ракишев заговорит» «Запасайтесь попкорном Стрючков Владимир алея художників Лимит на легионеров Евгений Гинер Мастер-класс от афериста Ермолаева — как грабить страну экоцид ДМК Сериал Чернобыль кровавый убийца или находчивый мошенник? Загид Краснов: криминальный авторитет Honor 20 Pro Флагманские смартфоны 2019 бои на Донбассе авторская здоровые рецепты Госэкоинспекция Михельсон Виктория Леонидовна Алекперов Юсуф Вагитович медикаменты Брайан Хикерсон Markus Riva растения плен  Морская Палата Украины Кисловский разгром ПСП «Пісківське» PÖTTINGER Валерій Колоша жаль травма в рейсе взрыв судно GREAT ASPIRATION Студия Квартал 95 Андрей Яковлев порт Одессы Джессика Альба Новости Одессы Новости Харькова Агуреева Мария Тимофеев Михаил Кровавые связи Патрушевых