Олег Бахматюк прирік себе на страждання з легкої руки Вадима Денисенка. Розслідування

Перша ластівка нового формату співпраці зі ЗМІ вінценосного афериста Бахматюка не змусила себе довго чекати. Категорична відмова платити за мовчання одним виданням, і пролонгація блоків з іншими ЗМІ, викликала бурю праведного обурення в Укр.немає.

Жертвувати шефом і спонсором заради помсти і малоймовірного збагачення — це щось новеньке. З дозволу сказати журналіст Вадим Денисенко і його бойова подруга намагаються перетворити свого благодійника з Укрлендфармінг в клоуна заради помсти кількох (мило)видатним діячам медіаринку. У цій історії ми щиро співчуваємо заручника ситуації, яким став Олег Бахматюк і бажаємо колишньому власникові банків-банкрутів, відібраних птахофабрик і сотень мільярдів нечесно нажитих доларів — мужності, спартанської стійкості та жорсткості.

Все це, в Олега Романовича, безперечно є, на відміну від обдурених ним вкладників VAB Банк і Фінансова ініціатива. Як показали роки довготерпіння, Бахматюк переживе все. Точніше все, крім… посадки. Ймовірно, саме до неї підведе яєчного короля сліпа віра в нових піар-монстрів і псевдо-економів. Маючи за плечима нелегкий багаж афер у всіляких сегментах вітчизняного ринку, власник Укрлендфармінг рано чи пізно розбереться: корисні казнокради — набагато краще непотрібних балаболов.

Олег Бахматюк в лапах гномів-економів

В першій частині нашої повчальною трилогії не будемо вдаватися в деякі подробиці медійних розпусти Денисенко та його соратників пиарАссов. Вступ не повинен бути нудним або ж докладним. Зауважимо лише один дивовижний факт. Заради усунення старої команди Денисенко та частина його віроломних підлеглих відправляли листи «щастя» ряду видань з однозначною репутацією. Суть листів зводилася до заклику розмістити зліплені на швидку руку командою Ділової Столиці матеріали про Дні Народження Олега Бахматюка, де горе-відомий співробітник НАБУ Анатолій Новак випустив пар за допомогою табельної зброї. Історія з масовою розсилкою дивує не стільки нахабством, скільки відвертою тупістю. Нехай, Вадим Денисенко не відрізняється особливою винахідливістю в боротьбі з конкурентами за бездонне коритце Бахматюка, але «палити контору» на рівному місці?

У листах з позначками «Скандальний День народження Бахматюка: нові розв’язки», «Скандальний ІН Бахматюка: іноземні ЗМІ» та «Днюха Бахматюка» спраглі підсидіти Ліду Сливоцкую «ДенисенкИ» висилали кілотонни маячних інсинуацій на тему Новака і Бахматюка. І ось через 9 місяців Вадим Ігорович правдами-неправдами досяг бажаного. Не завжди чиста на руку, але працьовита жриця піару Лідія Сливоцька і вся її команда з тріском пішла «гуляти до кращих часів». І все б нічого, за винятком одного: сотні мережних видань жили за рахунок Олега Бахматюка, маючи так звані блоки, які армія гномів-економів зрізала на корені. Картина маслом: сайти дружним пулом перетворюють Олега на ворога преси номер один, а доброго гнома Денисенко в копалина. Хто від цього виграє? Питання риторичного характеру. У будь-якому випадку суттєві репутаційні втрати понесе саме Олег Бахматюк, пише невинне видання з загадковою назвою.

Денисенкам ми радимо: швидше заховати пов’язані з милим зливним бачком https://polygraf.net кінці…

Олегу Романовичу: не грати з сірниками в хліві, який сам збудував.

Tags

Нагадаємо выборы в Раду экзит-пол медіапростір України Олег Мейдич Сталеваров карманники в маршрутках видання голосуваня Барсуков Владимир гастрономия   внеочередные выборы отрута Перебежчик Юрий Коваленко в третий раз собрался в нардепы Мошенник и аферист Рустэм Магдеев украл у государства стратегическое предприятие Александр Дехтярчук: залетный кум в Верховной Раде Тайный \"кошелек\" Минниханова Сергей Евтушок: тимошенковский янтарный петушок Киселевич Андрей Лях Вадим Макогон Юрий Набокова Виктория Солод Юрий Тур Артур Штепа Иван Насиров переписал сокрытые доходы на своего ребенка Айк Алумян Роберт Кочарян Властелин харьковских офшоров Александр Фельдман организованная преступность Чиквин Дмитрий Сергей Аверченко остался верен Януковичу и идеям сепаратизма день тишины Сергей Франк посадит «Совкомфлот» на мель Фистали нацелились на большой куш или почечная недостаточность ЕНЕС РАКИШЕВ — СТАЛА ИЗВЕСТНА ВСЯ ПРАВДА Изображая жертву. Вадим Ермолаев договорился с силовиками ПРАВИЛА ведения блогов на Блог-платформе BugaBooks мечта Андрей Костин и Наиля Аскер-Заде выдоили у ВТБ-банка квартиру за $6 миллионов ЧТО ОН «ПОЛНОСТЬЮ НА КРЮЧКЕ У ФСБ» КЕНЕС РАКИШЕВ НАПРЯГСЯ ПОСЛЕ ПУБЛИКАЦИЙ О ТОМ Клан Муровых в тюремных показаниях Гончарова \"Алашкерт\" звільнення моряків Председатель ВС Лебедев Алексей Салмин Приходько Татьяна АгроСтратегия 2030 Latifundist Media