Хіти тижня. Путінські пропаганд*ни знайшли "український слід" в авіакатастрофі російського літака у Москві

Пропагандистські видання в Росії назвали відеозапис зі сміхом і жартами диспетчерів в аеропорту Шереметьєво в Москві під час посадки палаючого борту Sukhoi Superjet 100 інформаційною атакою, яку підтримують українські видання.

Про це повідомило одне з провідних пропагандистських видань Росії Russia Today в Telegram, передають .

Видання посилалося на результати дослідження аналітиків компанії "Крібрум" — російської системи моніторингу соціальних мереж, яка згідно з описом "автоматично визначає емоційне забарвлення висловлювань" в мережі інтернет.

"Відео з "диспетчерами, що сміються" в Шереметьєво планомірно і штучно вкидали сітки Навального і українські тролі", — відзначають в RT.

При цьому російські пропагандисти поставили під сумнів, що сміялися в кадрі саме диспетчери і вказали на плутанину з першоджерелом відео.

У RT припустили, що відео зі сміхом диспетчерів під час катастрофи в Шереметьєво є цілеспрямованою атакою, що фінансується з-за кордону.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-putinski-propahandny-znaishly-ukrainskyi-slid-v-aviakatastrofi-rosiiskoho-litaka-u-moskvi-278073.html”

ТОП

Tags

Теніс АТР Теніс Рейтинг АТР Карим Масимов рассказал о предательстве Кенеса Ракишева и Тимура Кулибаева Амбиции Кенеса Ракишева стали тревожить Акорду. главбух За какие услуги Назарбаев покрывает Кенеса Ракишева? Почему Кернес не идет на дно інфляція в Україні Форум MMGP преступника Павла Крымова Taliban Футбол УЄФА Футбол Євро-2020 \"ЭЛИТНЫЕ ДЕВОЧКИ\" ГЛАВЫ ВТБ АНДРЕЯ КОСТИНА Органічна Україна органическое земледелие Лос-Анджелес Клипперс Нейронные сети . Нгуен Суан Фук ПРАЧЕЧНАЯ РУСТЭМА МАГДЕЕВА Майнинг . посівна Fenty втрати бойовиків бойовики ЛДНР Роман Труба ИПДМ Григоров морские юристы Линник Карташова торговля  технологии  реклама  Венсан Кассель Сыбайлас жемқорлықпен күрес Bunge Іванка Трамп Фiлapeт Тoмoc МАУ  Джонатан Бэнкс GGG Румянцев Николай Иннокентьевич Местников Василий Александрович days gone nintendo switch npd group Волиньелектрозбут Барри Зильберт гомосексуалисты