БУДНІ ЧЕСНОГО АКТИВІСТА АНАТОЛІЯ БУДНІКА

Сьогодні в Україні модним трендом для залякування, «віджиму» бізнесу та просто облиття брудом є замовні акції так званих «псевдоактивістів».

Яскравою постаттю серед таких «псевдоактивістів» є Анатолій Буднік, який позиціонує себе як активний учасник Майдану та ярий борець з корупцією.

Однак борцем з корупцією його явно назвати не можна, це все одно, що бджоли будуть боротися з медом.

Анатолій Буднік – це особа, яка жодного дня ніде не працювала, їй не відомий щоденний труд простого громадянина, оскільки на своє розкішне життя цей дядько заробляє тим, що професійно влаштовує масові проплачені акції протесту за участю декількох десятків молодиків одягнених у камуфляжну форму.

Особисто він є куратором всіх цих замовних пікетів та акцій протесту, на яких особа, яку замовили, в залежності від «обʼєму замовлення», яке коштує чималу кількість доларів, поливається брудом та брехнею, називається корупціонером та хабарником.

Саме з цією метою Анатолієм Будніком було створено ряд громадських організацій та асоціацій, які прикриваючись ідеями Майдану, займаються вимаганням, залякуванням та шахрайством.

За сумісництвом Анатолій Буднік є також бухгалтером своїх шахрайських громадських організацій, оскільки отримавши кошти за проплачену акцію, він особисто розраховується з такими як він непрацюючими ледарями, які одягли камуфляжну форму, вийшли на вулиця, чи прийшли до певної установи, покричали, створили шоу та отримали за це гроші. Звісно, що Буднік забирає левову частку грошей, а підлеглі йому крикуни отримують особисто від нього за кожну годину по 200-300 гривень, звісно в залежності від дій, оскільки, якщо треба «побешкетувати» це коштує вдвічі або втричі дорожче.

В залежності від замовлення та масштабності проведеної акції Анатолій Буднік не обмежується лише Києвом, та залюбки завітає до будь-якого регіону України.

Були випадки коли Анатолій Буднік відверто вимагав у бізнесменів грошові кошти задля гарантування у подальшому безперешкодно здійснювати підприємницьку діяльність, суму озвучувались у декілька десятків тисяч доларів.

З достовірних джерел стало відомо, що саме Анатолій Буднік здійснював рейдерський захват деяких приватних фірм в Києві, а також всеукраїнської організації, яка захищає права мешканців гуртожитків.

Ні для кого не секрет, що Анатолій Буднік є кишеньковим найманцем олігархів, які кришують контрабанду та «горіхову мафію». Це саме він влаштовував акції протесту на Одеській митниці, звісно за кошти олігархів.

Нажаль, ось такі «кишенькові» активісти-шахраї відстоюють не ідеї Майдану та демократії, а злочинним шляхом рейдерські захоплюють підприємства, здійснюють замовні проплачені акції та мітинги.

Tags

визиты Влад Росс пророчество загиблі на Донбасі Сергей Собянин: чертик из путинской табакерки Бизнесмен в законе Сергей Михайлов: крестный ход Меркантора МИЦ-Групп Как Токарев Капитал в слепой траст отправлял Renee Zellweger Попов Олег Игоревич - компромат ПОСВЯЩЕННЫХ ГАЗОВЫМ ПРОБЛЕМАМ НА ФОНЕ АРАШУКОВЫХ: ВЫХОДЕЦ ИЗ САРАТОВА СТАНИСЛАВ АНИКЕЕВ СТАЛ ГЕРОЕМ РАССЛЕДОВАНИЙ історична реконструкція Сергей Паращенко : регионал – это неизлечимый диагноз Сергей Клочко: старый конь все еще бороздит Сумы Трамп Мелания Коррупция и неуемный аппетит Светланы Радионовой из Ростехнадзора Евгений Мураев: марионетка Азарова в украинской политике Алёна Симонова с Сочи проститутка? Покровитель бокса Андрей Рябинский – рейдер-девелопер всероссийского уровня Хосейн Салами Расхитителя Сиенко посадят на показ Аравия Вецкаганс Райвіс Вецкаганс ДТП Запорожье Vivo V17 Pro Cryptocurrency Exchange Пристайко    Алексей Гончарук Соломчук Дмитрий ляп КАК УГОЛЬНЫЙ МАГНАТ РОСТОВЦЕВ И «РЕШАЛЬЩИК» МАГДЕЕВ ПОДСТАВИЛИ РУКОВОДСТВО ФНС Launched an audit of the withdrawal from Russia to England funds received by the MIZ group Ракишев о дочери Назарбаева: «Дама с наркотическим сознанием» уничтожить застроить распилить Последние дни Собянина: разворовать все 8 миллиарда гривен с банком «Альянс» Бурбак причастен к афере на 1 Люди в регионах гибнут из-за жадности Евгения Кравцова Забег Рынок Шкур. Модельный бизнес. Разоблачение Бірге жүзеге асырамыз Шығыс Қазақстан облысы Незаконной стройкой Кивалова заинтересовалась прокуратура АТП Киевские каштаны Универсал-Транс Радонь Лже-брат Порошенка Сергей Паращенко идет в Раду с другим патроном Оголтелый фанат русского мира Виталий Барвиненко опять идет в Раду