Автобусний лоукостер FlixBus оголосив про спільні перевезення з Gunsel із Києва до Польщі та Чехії

FlixBus німецький лоукостер

13 серпня німецький автобусний лоукостер FlixBus оголосив про спільні перевезення з компанією Gunsel з Києва у Варшаву, Вроцлав і Прагу. Про це повідомляє "Центр транспортних стратегій".

У кожному автобусі Gunsel на спільному маршруті з лоукостером буде 15 маркованих сидінь для пасажирів Flixbus, уточнив гендиректор Gunsel Group Зекі Кочак.

Між Києвом і Варшавою автобус їздитиме щодня, між Києвом і Вроцлавом, а також із Києва у Прагу – тричі на тиждень.

"Ми хочемо з’єднати три столиці – Київ, Прагу, Варшаву. Ми також намагаємося приєднати Львів і Житомир до наших міжнародних хабів. Тоді пасажир, який їде з України, лише з однією пересадкою зможе доїхати до величезної кількості міст Європи", – заявив директор FlixBus у Польщі та Україні Міхал Леман.

FlixBus оголосив, що до 12.00 четверга, 15 серпня, на спільні рейси з Gunsel квитки можна придбати за ціною від €5.

FlixBus запустив перші маршрути в Україні у 2017 році. Зараз автобусний лоукостер обслуговує Київ, Львів, Рівне, Житомир та Ужгород.

До кінця 2019 року FlixBus планує запустити автобусні рейси в Європу з Дніпра, Одеси, Харкова і Чернівців. Переважно маршрут пролягатиме через Львів, Краків та Будапешт.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-avtobusnij-loukoster-flixbus-ogolosiv-pro-spilni-perevezennja-z-gunsel-z-kijeva-do-polshchi-ta-chehiji-1190955.html”

Tags

Бунак Валерий новости политики Шпенов Беверли-Хиллз проклятие сериал катування Lilly Singh YouTubers Опенышева Светлана Звездные ссоры Рустэм Магдеев протоптал дорожку к миллиардам из системы ОМС Архимед Терсенов «Безнадега» Павла Ливинского? Юрий Моша рассказал о кадровом голоде в США Владимир Токарев — разоблачение афериста и вора Сюмар журнал Корреспондент Бондаренко Колесников Бондаренко депутат вещание Тіл такие и адвокаты. Взяточник защищает взяточника? Какой обвиняемый Ставленник Левочкина в Раде Иван Фурсин и его одесские схемы Степногорск Валерий Писаренко: голубой связной регионалов и Зеленским Виталий Логинов: харьковский лузер с прицелом на Верховную Раду Популист и балагур Юрий Одарченко – самый безответственный нардеп Херсонщины рейдер и уголовник. Нардеп Олег Дмитренко собрался в Раду повторно Лжец Олегу Саенко не жалко 2 млн долларов Тайны кремлевских подворотен поведал Андрей Костин Наиле Аскер-Заде ЦНАП менеджер паролей lastpass Анастасия Заворотнюк рак Рейдер Кенес Ракишев проигрыш преоформление Сообщники–подельники Крестного Тестя Назарбаева масове отруєння креветки Хабиров Радий Назаров Андрей ГК Гранель Крис Иван Акимович Игорь Мусатов экспорт кукурузы Владимир Фильев Клиника Глазных Болезней Сергей Домогацкий