Вручено підозри посадовцям щодо відчуження землі в порту Чорноморськ

Чотирьом посадовцям, а саме колишньому меру Чорноморська, заступнику міністра і ще двом чиновникам оголосили сьогодні про підозру у службовому підробленні та зловживанні службовим становищем у справі про розкрадання портової землі.

Об этом сообщает Компромат ГРУПП

Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.

Серед фігурантів — колишній мер цього міста Валерій Хмельнюк, заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, заступник начальника відділу в Новомосковському районі Головного управління Держгеокадастру в Дніпропетровській області та начальник відділу Державного агентства водних ресурсів України.

За даними слідства, приватне підприємство за участю службових осіб Чорноморської міськради, Державного агентства водних ресурсів і Держгеокадастру приватизувало 0,8 га на території порту. Тим самим державі було завдано збитків на 25 млн₴

«Розроблена ними документація із землеустрою на цю земельну ділянку не відповідає вимогам законодавства, оскільки розпорядження цією землю належить до повноважень Кабінету міністрів України. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу», — зазначають правоохоронці.

Справу розслідує Головне слідче управління Нацполіції, оперативним супроводом займається департамент стратегічних розслідувань ДСР.


Источник: Роспресс
Актуально

Резонанс

Теги